Сергій Савчук: 4 млрд євро «зелених» інвестицій за 5 років свідчать про те, наскільки затребуваними є проекти з енергоефективності та «чистої» енергетики в країні

18 10 2019 5На 11-му Форумі сталої енергетики Центральної та Східної Європи «SEF 2019 KYIV» Голова Держенергоефективності Сергій Савчук окреслив бачення подальшого розвитку «чистої» енергетики та енергоефективності України.

«4 млрд євро «зелених» інвестицій за 5 років свідчать про те, наскільки затребуваними та успішними є проекти у цих сферах в країні. Також це значний поштовх для активізації економічних процесів. І цей тренд має тривати й надалі», - повідомив С.Савчук.

Детальніше...

Держенергоефективності оприлюднило результати моніторингу комерційного обліку тепла і води в регіонах України

18 10 2019 4За результатами проведеного Держенергоефективності моніторингу комерційного обліку тепла і води, у 24 регіонах та м. Києві вже оснащено лічильниками:

- тепла – 79,3% житлових та 78,2% нежитлових будівель;

- холодної води – 72,3% житлових та 94,5% нежитлових будівель;

Детальніше...

Україна та Швейцарія мають широкі можливості для поглиблення співпраці у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики

18 10 2019 3Голова Держенергоефективності Сергій Савчук таПосол Швейцарії в Україні Клод Вільд обговорили можливості для поглиблення співпраці двох країн у сфері енергоефективності, «чистої» енергетики та енергетичної утилізації сміття.

Серед пріоритетів партнерства - скорочення та заміщення споживання газу.

Детальніше...

Катарський бізнес вивчає перспективи «чистої» енергетики, енергоефективності та енергетичної утилізації сміття в Україні

18 10 2019 2Голова Держенергоефективності Сергій Савчук провів зустріч із представниками катарської компанії «Nebras Power» (https://nebras-power.com), з якими обговорив інвестиційний потенціал «чистої» енергетики, енергоефективності та енергетичної утилізації сміття в Україні.

Як відомо, Катар має потужну газову та нафтову промисловість. Водночас, відповідно до «Qatar National Vision 2030» ця країна тримає курс на диверсифікацію економіки та сталий розвиток.

Детальніше...

Вже більше 680 будівель в Україні отримали сертифікати енергоефективності

18 10 2019Вже більше 680 будівель в Україні отримали сертифікати енергоефективності,зокрема:

-187 житлових будинків;
-185 громадських будівель;
-150 навчальних закладів;
-113 лікарень;
-42 дитячих садочки;
-5 підприємств торгівлі;
-3 готелі.

Детальніше...

Потрійна компенсація за «теплими кредитами» та 50% економії на опаленні – реальний досвід комплексної термомодернізації ОСББ в Чернігові

09 10 2019 3За даними Держенергоефективності, ОСББ «Доценка, 23» (м. Чернігів)залучало «теплі кредити»:

- у 2017 р. – для встановлення ІТП та заміни вікон;

- у 2018 р. – для утеплення фасаду та підвалу.

Загальна сума кредитів склала 1,4 млн грн, із яких:

Детальніше...

Як заощадити на комунальних послугах до 70%: Голова Держенергоефективності дає практичні поради

09 10 2019 2В інтерв’ю для видання «Обозреватель»,саме перед початком опалювального сезону, Голова Держенергоефективності Сергій Савчук представив дієві інструменти з енергоефективності для кожної громади, зокрема:

- саме комплексна термомодернізація будівлі, у т.ч. у рамках «теплих кредитів»,дає 40-50% і більше економії витрат на комунальних послугах;

Детальніше...

Більше 2 млрд євро інвестовано у понад 2500 МВт нових потужностей «чистої» електроенергетики, введених за 9 місяців цього року

09 10 2019Більше 2 млрд євро інвестовано у понад 2500 МВт нових потужностей відновлюваної електроенергетики, введених в Україні за 9 місяців цього року.

Зокрема, за цей період встановлено такі нові об’єкти:

Детальніше...

Комплексна термомодернізація ОСББ за «теплими кредитами» дозволяє зменшити на 50% і більше комунальні платежі

04 10 2019На прес-конференції 3 жовтня в ІА «УНІАН» Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, директор Представництва Фонду ім. Ф. Еберта в Україні Марсель Рьотігіз експертами та головами ОСББ презентували:

-результати оцінки «теплих кредитів», проведеної Держенергоефективності,Фондом ім. Ф. Еберта та Українським центром соціальних реформ;

Детальніше...

Україна зацікавлена поглиблювати співпрацю із Італією у «чистій» енергетиці та енергоефективності

20 09 2019 4Можливості для реалізації спільних проектів, у т.ч. у відновлюваній енергетиці та енергоефективності, обговорили мер італійського міста Таранто Ріналдо Мелуччі та представник Держенергоефективності Костянтин Гура.

Зустріч відбулася у рамках візиту української делегації до Італії, організованому за ініціативи Посольства України в Італії та Торгово-промислової палати Україна-Італія.

Детальніше...

Ще 180 ОСББ залучили майже 60 млн грн «теплих кредитів» на енергоощадні заходи за останні 2 тижні

20 09 2019 3Попит ОСББ на державну програму з енергоефективності триває. За останні 2 тижні ще 180 ОСББ залучили майже 60 млн грн «теплих кредитів» на енергоефективні заходи у багатоповерхівках.

ОСББ мають ще чимало можливостей скористатися програмою у ц. р. та підготуватися до опалювального сезону.

Детальніше...

Майже 90 млн грн відшкодовано населенню та ОСББ у рамках програми «теплих кредитів» у вересні цього року

20 09 2019 2Майже 90 млн грн відшкодовано населенню та ОСББ у рамках програми «теплих кредитів» у вересні цього року, зокрема:

- понад 50 млн грн – на утеплення індивідуального житла;
- більше 37 млн грн – для ОСББ;
- майже 2 млн грн – на твердопаливні котли.

Детальніше...

ОСББ – учасники програми «теплих кредитів» заощаджують від 30% до 70% на комунальних послугах

20 09 2019Під час інтерв’ю телеканалу «ICTV»Голова Держенергоефективності Сергій Савчук представив переваги комплексної термомодернізації будинків у рамках програми «теплих кредитів».

«Так, в залежності від складності утеплення економія енергоспоживання для мешканців багатоповерхівок сягає від 30% до 70%», - наголосив С.Савчук.

Детальніше...

Ще 100 ОСББ залучили більше 30 млн грн «теплих кредитів» на енергоефективні заходи за тиждень

Ще 100 ОСББ залучили більше 30 млн грн «теплих кредитів» за тиждень на енергоефективні заходи у багатоповерхівках.Це майже у 1,5 рази більше, ніж за позаминулий тиждень, коли ОСББ оформили 19 млн грн кредитів.

Як бачимо, ОСББ швидко підхопили другу в ц.р. хвилю державної підтримки.

Детальніше...

Держенергоефективності спільно із фінськими партнерами працює над створенням Фонду зелених інвестицій в Україні

30 13 08 2019Держенергоефективності у співпраці із Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО) та експертами Фінсько-українського трастового фонду ініціює розробку концептунового фінансового інструменту в Україні – Фонду зелених інвестицій («GIFUA»).

Детальніше...

Голова Держенергоефективності та Міністр енергетики Литви обговорили здобутки та наступні пріоритети співпраці України та Литви у «чистій» енергетиці

30 11 08 2019Голова Держенергоефективності Сергій Савчук під час зустрічі із Міністром енергетики Литви ЖигімантасомВайчюнасомта Послом Литви в Україні Марюсом Януконісом розглянули напрацювання та подальші актуальні напрями партнерства двох країн у відновлюваній енергетиці у рамках укладеного Меморандуму про співпрацю у 2017 році.

Детальніше...

Завдяки генерації енергії із сміття Україна може заміщувати в еквіваленті до 1 млрд куб. м газу в рік

22 9 08 2019«Сміття – це той ресурс, який можнаперетворити з екологічної проблеми на джерело енергії та точку росту вітчизняної економіки», - повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук в інтерв’ю 7 каналу в рамках прес-конференції у Будинку Уряду.

Детальніше...

Понад 3,3 млрд євро інвестовано в «чисту» енергетику та енергоефективність України за 5 років завдяки ефективним законодавчим змінам

21 7 08 2019На прес-конференції 20 серпня у Будинку Уряду Голова Держенергоефективності Сергій Савчук окреслив журналістам результати роботи за 5 років та ініціативи, завдяки яким українські сім’ї зменшують комунальні платежі, а бізнес інвестує у вітчизняну «зелену» електро- та теплоенергетику.

Серед ключових показників роботи:

Детальніше...

Сергій Савчук: Ощадбанк відновлює видачу «теплих кредитів» для ОСББ

14 15 08 2019Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та Голова правління Ощадбанку Андрій Пишний уклали додатковий договір про співпрацю щодо співфінансування виділених Урядом 380 млн грн для утеплення ОСББ.

Таким чином, 3 державні банки – Ощадбанк, Укргазбанк, ПриватБанк – знову видають «теплі кредити» для ОСББ.

Детальніше...

Більше статей...

 1. Старт 2-ї хвилі державної підтримки для ОСББ: ще 70 об’єднань залучили понад 25 млн грн «теплихкредитів» за тиждень
 2. Президент України підписав Закон щодо врегулювання питання сонячних електростанцій домогосподарств
 3. Сергій Савчук: ПриватБанк та Укргазбанк знову видають «теплі кредити»
 4. В інтерв’ю для «KyivPost» Голова Держенергоефективності представив основні реформи у сфері енергоефективності в Україні
 5. Понад 300 будівель в Україні вже отримали енергетичні сертифікати!
 6. На Львівщині оголошено 10 ЕСКО-тендерів для підвищення енергоефективності обласних бюджетних установ
 7. Міноборони дає старт енергосервісу для підвищення енергоефективності своїх об’єктів
 8. Близько 12 тис. домогосподарств в Українівже використовують сонячні панелі та заощаджують на рахунках за електроенерг
 9. Ще 20 млн грн відшкодовано позичальникам «теплих кредитів» у липні цього року
 10. Впродовж 5 місяців ц. р. ОСББ зможуть залучити до 1 млрд грн «теплих кредитів» на енергоефективні заходи
 11. Завдяки додатковим 380 млн грн. Урядовогоспівфінансування ще 3 тис. ОСББ зможуть утеплити будинки та зменшити вдвічі комунальні платежі до кінця цього року
 12. Держенергоефективності оприлюднило середньозважені тарифи на тепло з газу для розрахунку тарифів виробникам теплової енергії з альтернативних джерел
 13. Вже більше 900 млн грн залучено українськими родинами за програмою «теплих кредитів» у цьому році
 14. Уряд виділив додатково 380 млн грн на «теплі кредити» для ОСББ у цьому році
 15. Україна та Італія розглядають перспективи для спільних проектів із енергоефективності, «зеленої» енергетики та енергетичної утилізації сміття
 16. Вже 200 будівель отримали сертифікати енергетичної ефективності
 17. Держводагентство із ЕСКО-інвестором запустили 5 нових насосів на Новотроїцькій насосній станції у Херсонській області
 18. Майже 900 млн грн «теплих кредитів» із прогнозованих 1,1 млрд грн вже залучено сім’ями у цьому році
 19. Ще 5 тис. родин отримали відшкодування за «теплими кредитами», залученими у травні цього року
 20. 1000 атестатів вже видано енергоаудиторам для проведення енергетичної сертифікації будівель та обстеження інженерних систем

Додаткова інформація