Вже 200 будівель отримали сертифікати енергетичної ефективності

В Україні впроваджується енергетична сертифікація будівель. Лише за два тижні червня енергоаудитори надали до Держенергоефективності ще 36 енергетичні сертифікати.

Загалом, із вересня 2018 р. і по сьогодні вже сертифіковано 200 будівель, зокрема:

- 54 - навчальні заклади;

- 52 - житлові будинки;

- 49 - громадських будівель;

- 32 - заклади охорони здоров’я;

- 13 – дитячих дошкільних закладів.

Енергетичний сертифікат надає інформацію про те:

- скільки енергоресурсів витрачається;

- яких технічний стан будівлі;

- які енергоефективні заходи необхідно впроваджувати.

Нагадуємо, що відповідно до Закону України «Про енергетичну ефективність будівель» від 22.06.2017 № 2118-VIII, розробленого Держенергоефективності,  енергетична сертифікація здійснюється лише атестованими енергоаудиторами.

Із переліком атестованих енергоаудиторів можуть ознайомитися на сайті Держенергоефективності:http://saee.gov.ua/uk/content/energy-auditors-attestation.

«Закликаю місцеву владу та усіх громадян проводити сертифікацію будівель та активно долучатися до їхньої термомодернізації», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

19 06 2019 419 06 2019 5

Управління комунікації та зв’язків з громадськістюДерженергоефективності