Олексій Гончарук: Температуру перевірятимуть у всіх, хто приїздить з країн, де зареєстровані випадки захворювання коронавірусом

Уряд посилює заходи безпеки задля запобігання занесенню і поширенню коронавірусу на території України — з 20-ої години сьогодні у всіх людей, хто приїздить з країн, де зареєстровані випадки захворювання коронавірусом, перевірятимуть рівень температури тіла. Про це сказав Олексій Гончарук під час брифінгу за підсумками засідання оперативного штабу.

Детальніше...

Евакуація людей з Уханя: відповіді на запитання

Що відбувається зараз?

— Літак прилетів. Усі пасажири, члени екіпажу та супроводжуючі особи почуваються добре, жодних симптомів гострих респіраторних інфекцій не мають.

Де люди зараз?

— Їх готують до обсервації. Наразі усі евакуйовані, екіпаж літака та супроводжуючі особи проходять огляд медиків. Далі спеціальним транспортом ДСНС України у супроводі та під охороною поліції вони будуть доправлені на територію медичного центру Національної гвардії України «Нові Санжари» у Полтавській області.

Детальніше...

Уряд тримає під повним контролем весь процес повернення українських громадян з Китаю, – Арсен Аваков

Уряд тримає під повним контролем та вживає всі заходи безпеки всього процесу повернення українських громадян з Китаю та недопущення поширення інфекції коронавірусу в Україні. Про це сказав Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час прямого ефіру програми «Свобода слова» на ICTV.

За словами Міністра, на борт літака після медичного контролю візьмуть тільки тих людей, у кого температура тіла не перевищуватиме 37,2 °C.

Детальніше...

МКМС затвердило нові буферні зони в Києві та направило їх до ЮНЕСКО

У Міністерстві культури, молоді та спорту затвердили нові буферні зони в Києві, зокрема, об’єднали зони Софії Київської та Києво-Печерської лаври.

7 лютого 2020 року відбувся брифінг “Захист об`єктів ЮНЕСКО: нові буферні зони в Києві, об’єкти реставрації в Україні на 2020 рік” за участю міністра культури, молоді та спорту України Володимира Бородянського та заступника міністра Світлани Фоменко.

Детальніше...

8 українських стартапів уже за тиждень отримають загалом майже 9 млн. грн. від держави!

Український Фонд стартапів уже визначив переможців пітчинг-сесій - щойно завершилося засідання наглядової ради Фонду, яке тривало 24 години.

Переможці діляться на дві категорії.

Seed-гранти надаються розробникам уже створених продуктів, які потребують розширення та підтримки, та становлять 1 млн. 250 тис. грн. ($50 000).

Інша категорія - pre-seed-гранти, які надаються розробникам ідей, які ще на стадії створення власного продукту. Вони отримають по 625 тис. грн. ($25 000).

Детальніше...

Додаткова інформація