Кращі голоси Київщини мають шанс представити країну на фестивалі у Сан-Ремо

29 05 2017У Київській області стартував відбір до міжнародного дитячого співочого конкурсу “Sun Remo Junior” – аналогу дорослого фестивалю, що проходить в італійському місті Сан-Ремо.

В останню неділю травня 38 дітлахів, точніше найкращих вокалістів області, вирушили до столичного рекреаційного району Пуща-Водиця. Там у відомому таборі “Артек” для них організували тренувальну базу.

До табору відправилися дійсно кращі голоси з найкращих, бо напередодні у кожному районі Київщини пройшли відбіркові тури. Протягом п’яти днів дітлахи серйозно тренуватимуться і готуватимуться до фіналу, адже на кону надзвичайний приз: участь у дитячому співочому конкурсі у Сан-Ремо. У таборі з конкурсантами працюватиме “зірковий” наставник – Заслужена артистка України і досвідченний тренер багатьох телевізійних проектів Рімма Шаповалова.

Такий захід - це ідея та безумовна заслуга засновника ГО "Яскраві діти Украіни"Ярослава Москаленка. Його ідею допомогли втілити творче об’єднання «BrightChildrenofUkraine». Активно включилася та підтримала Київська обласна державна адміністрація на чолі з головою КОДА Олександр Горган, який взяв захід під особистий патронат.
Тож перед від’їздом він підбадьорював дітей, пояснюючи серйозність конкурсу не гірше батьків. “Такий шанс буває чи не раз у житті. У когось раніше, у когось пізніше, а комусь взагалі не трапляється. Тож дуже важливо ним скористатися. Сфокусуйтесь на головному – на підготовці. І бережіть голос”, – давав дітям настанови очільник обласної адміністрації.

Також Олександр Любомирович пояснив, що пов’язує Київщину із міжнародним співочим фестивалем: “Останніми роками за різних обставин наша країна не могла брати участь у дитячому конкурсі у Сан-Ремо. Але сталося так, що народний депутат Ярослав Москаленко вирішив виправити ситуацію – у нас стільки талановитих дітей, перед якими потрібно відкривати світ. Принаймні давати шанс. І от результат його роботи не забарився. Днями президент міжнародного конкурсу Кавалер Паоло Альберті і Ярослав Москаленко підписали договір, яким поновили право України брати участь у фестивалі. Тепер Україна має п’ятирічну франшизу “San Remo Junior”. А от в реалізації ідеї (від відбору до проведення фіналу) допомогли громадська організація “Яскраві діти України” та ми – Київська облдержадміністрація”.

Отже, після тренувань 1 червня відбудеться фінал. Учасники змагатимуться у різних вікових категоріях (6 – 9 років; 10 – 13 років; 13 – 15 років) і музичних стилях: естрадному, народному, академічному та джазовому.

Прослуховуватимуть учасників та обиратимуть щасливчиків журі, “зірковий” склад якого вражає – це композитор Юрій Рибчинський, співак Тарас Петрененко, соліст групи “С.К.А.Й.” Олег Собчук, популярні поп-виконавці Антон Копитін та illaria.

Тож незабаром ми дізнаємося, хто з конкурсантів поїде до Італії представляти Україну на престижному співочому конкурсі! А те, що ми не тільки співати вміємо, а й перемагати, світ вже вкотре дізнався.

25 2 05 201725 3 05 201725 5 05 201725 4 05 201725 6 05 2017