КИЇВЩИНА ЗАВЕРШИЛА СВІЙ ПЕРШИЙ ДЕНЬ СПАРТАКІАДИ СЕРЕД ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ

27 09 2017 2Спортсмени-державні службовці завершили свій перший день змагань на Всеукраїнській спартакіаді серед збірних команд державних службовців, . Нагадаємо, що змагання розпочалися сьогодні, 27 вересня 2017 року в Ужгороді.

В ігрових видах спорту, на жаль, спіткала невдача як футболістів, так і волейболістів Київської області.

Футболісти Київщини в матчевій зустрічі з Тернопільською областю програли з рахунком 0:3. Нагадаємо, що попередній матч було зіграно з нічийним результатом проти хмельниччан.

Волейбольна збірна Київської області, достойно змагаючись, поступилася з рахунком 0:2 спортсменам Запорізької області. Попередній матч було зіграно з чернігівцями теж з негативним для киян результатом.

В індивідуальних видах спорту, а саме в настільному тенісі, шахах і шашках увесь день тривали запеклі баталії. За результатами слідкуйте в наступних публікаціях.

За інформацією нашого спеціального кореспондента, головного спеціаліста відділу спорту Управління фізичної культури і спорту, безпосереднього учасника волейбольних матчів Олександра Моспана.

27 09 2017 327 09 2017 4