В КОДА запрацювала «гаряча лінія» з питань захисту прав інвесторів та підприємців

02 04 2019В Обласній державній адміністрації запрацювала «гаряча лінія» Офісу захисту прав інвесторів та підприємців Київської області. Офіс прийматиме звернення від представників бізнесу щодо фактів тиску, зловживань чи бездіяльності з боку посадових осіб обласних або районних органів влади.

Щоб отримати кваліфіковану правову допомогу звертайтесь за тел. 044 286-87-57 «Гаряча лінія» працює з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 18:00. Також свої скарги Ви можете надіслати за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нагадаємо, Офіс захисту прав інвесторів та підприємців Київської області було створено за ініціативи голови КОДА Олександра Терещука з метою покращення комунікації поміж представниками обласної влади та бізнесу.