28 квітня Всесвітній день охорони праці

23 04 2020

Детальніше...

До Міжнародного дня людей з інвалідністю

02 12 2019Дорогі друзі! 3 грудня весь світ відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю.

Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами.

Відзначення цієї дати – це привід задуматись усім нам над проблемами, з якими щоденно зустрічаються інваліди, посилити увагу до захисту їх гідності, прав і благополуччя.

Від того, як суспільство ставиться до людей з інвалідністю, кому з тих чи інших причин важко або неможливо самостійно подбати про себе, залежить рівень цивілізованості суспільства.

Детальніше...

З 01.07.2019 року набув чинності новий Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 337.

     02 6 08 2019Документом удосконалено процедуру проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків і професійних захворювань, що сталися з працівниками на підприємствах незалежно від форми власності. Також урегульовано питання розслідування професійних захворювань та отруєнь на виробництві.

Дія Порядку тепер поширюється і на осіб, які працюють на умовах цивільно-правового договору або на інших підставах, передбачених законом, фізичних осіб-підприємців тощо.

Детальніше...

З початку року проведено 80 перевірок закладів охорони здоров’я Київщини. Виявлено понад 200 необґрунтовано виданих листків непрацездатності

30 5 07 2019За перше півріччя цього року фахівцями відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області проведено 9 планових та 71 позапланова перевірка закладів охорони здоров’я

Детальніше...

До уваги роботодавців!

09 5 04 2019З метою попередження травмування застрахованих осіб та їх захворювання на робочих місцях, де технологічний процес, обладнання, сировина, матеріали є потенційними джерелами шкідливих і небезпечних виробничих факторів, що можуть несприятливо впливати на стан здоров’я працюючих, на підприємствах усіх форм власності проводиться атестація робочих місць за умовами праці.Основна мета атестації полягає у регулюванні відносин між роботодавцем  і працівниками у галузі реалізації прав на здорові й безпечні  умови  праці,  пільгове пенсійне забезпечення, пільги та компенсації за роботу у несприятливих умовах.

Детальніше...

Додаткова інформація