З 01.07.2019 року набув чинності новий Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 337.

     02 6 08 2019Документом удосконалено процедуру проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків і професійних захворювань, що сталися з працівниками на підприємствах незалежно від форми власності. Також урегульовано питання розслідування професійних захворювань та отруєнь на виробництві.

Дія Порядку тепер поширюється і на осіб, які працюють на умовах цивільно-правового договору або на інших підставах, передбачених законом, фізичних осіб-підприємців тощо.

Детальніше...

З початку року проведено 80 перевірок закладів охорони здоров’я Київщини. Виявлено понад 200 необґрунтовано виданих листків непрацездатності

30 5 07 2019За перше півріччя цього року фахівцями відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області проведено 9 планових та 71 позапланова перевірка закладів охорони здоров’я

Детальніше...

До уваги роботодавців!

09 5 04 2019З метою попередження травмування застрахованих осіб та їх захворювання на робочих місцях, де технологічний процес, обладнання, сировина, матеріали є потенційними джерелами шкідливих і небезпечних виробничих факторів, що можуть несприятливо впливати на стан здоров’я працюючих, на підприємствах усіх форм власності проводиться атестація робочих місць за умовами праці.Основна мета атестації полягає у регулюванні відносин між роботодавцем  і працівниками у галузі реалізації прав на здорові й безпечні  умови  праці,  пільгове пенсійне забезпечення, пільги та компенсації за роботу у несприятливих умовах.

Детальніше...

Звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2019 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій

04 7 04 2019Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 у нашій країні відзначають День охорони праці.

Цьогоріч Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи до Всесвітнього дня безпеки та гігієни праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

Напередодні свого столітнього ювілею, який відзначають у 2019 році, і під впливом дискусій про майбутнє сфери праці МОП підбиває підсумки багаторічної діяльності, спрямованої на гармонійний розвиток усіх напрямів цієї сфери, будує плани на майбутнє в контексті глобальних трансформацій щодо таких аспектів, як технології, демографія, організація праці та клімат.

Детальніше...

 На захисті коштів Фонду та роботодавців

14 03 2019 10Ресурсів, які пропонують українцям придбати різні довідки, на теренах українського Інтернету дуже багато. Але, нажаль, в цьому випадку працює закон економіки – «наявність попиту – збільшує пропозицію».
Звичайно, відвідування районної поліклініки це певне випробування для хворої людини. Однак необхідність у законному, оплачуваному перебуванні на лікарняному у деяких “пацієнтів” виникає зовсім не через черги до лікарів, а через потребу владнати свої побутові проблеми – в когось сесія, а роботодавець не надає відпустку, комусь потрібно з’їздити на весілля до подруги, а комусь – зганяти на курорт.

Детальніше...

Додаткова інформація