Набув чинності новий порядок фінансування страхувальників

Як повідомляє прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, 1 жовтня набули чинності зміни у порядку фінансування Фондом соціального страхування України страхувальників (роботодавців) для надання ними застрахованим особам допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах, на поховання, а також деяких виплат потерпілим на виробництві. Зміни направлені та посилання соціального захисту працевлаштованих у частині пришвидшення термінів отримання ними матеріального забезпечення, а також оптимізацію та спрощення для роботодавців взаємодії з Фондом, мінімізацію перевірок і заміну санкцій на попередній контроль.

Детальніше...

ОБУХІВСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ІНФОРМУЄ!

Постановою правління Фонду соціального страхування України від 19.07.2018 року № 12 затверджено Порядок фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України. Відповідна постанова набуває чинності з 1 жовтня 2018 року

Детальніше...

Виробничий травматизм і профілактика страхових випадків у першому півріччі 2018 року

19 07 2018Як повідомив начальник відділу з профілактики страхових випадків управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області Олексій Савченко, протягом І півріччя 2018 року до відділень надійшло 111 повідомлень про нещасні випадки на виробництві, в яких постраждало 116 осіб.

Детальніше...

Фондом зафіксовано 1979 нещасних випадків на виробництві: порядок дій роботодавця

Робочими органами виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України упродовж п’яти місяців 2018 року зафіксовано 1979 нещасних випадків, пов’язаних з виробництвом. З них 140 – смертельні. Про це повідомила прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.

Зазначимо, у разі нещасного випадку на виробництві ФССУ фінансує застрахованим особам щомісячні страхові виплати в разі часткової чи повної втрати працездатності; допомогу у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, одноразову допомогу в разі стійкої втрати працездатності або смерті потерпілого та ін.

Детальніше...

На захисті інтересів працюючих

   Виконуючи основні статутні завдання Фонду соціального страхування України, працівники Обухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в першому півріччі 2018 року доклали максимальних зусиль аби надати якісні послуги застрахованим особам. Так за час дії нового Порядку відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, затвердженого Постановою правління Фонду соціального страхування України № 39 від 13 липня 2017 року, відділенням укладено 23 тристоронні договори та застраховані особи пройшли реабілітацію на загальну суму 273600 грн.,з них 14 застрахованих осіб після інфаркту міокарда, 3 особи після пролікованої нестабільної стенокардії, 3 особи при ускладненій вагітності та 3 особи з приводу інших захворювань. Відділення забезпечує повне покриття потреби працевлаштованих громадян Обухівського, Кагарлицького районів, міст Обухова і Ржищева у відновленні здоров’я на базі реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів.

Детальніше...