На захисті інтересів працюючих

Виконуючи основні статутні завдання Фонду соціального страхування України, працівники Обухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в першому півріччі 2018 року доклали максимальних зусиль аби надати якісні послуги застрахованим особам. Так за час дії нового Порядку відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, затвердженого Постановою правління Фонду соціального страхування України № 39 від 13 липня 2017 року, відділенням укладено 23 тристоронні договори та застраховані особи пройшли реабілітацію на загальну суму 273600 грн.,з них 14 застрахованих осіб після інфаркту міокарда, 3 особи після пролікованої нестабільної стенокардії, 3 особи при ускладненій вагітності та 3 особи з приводу інших захворювань. Відділення забезпечує повне покриття потреби працевлаштованих громадян Обухівського, Кагарлицького районів, міст Обухова і Ржищева у відновленні здоров’я на базі реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів.

За період з 01 січня 2018 року по 01 червня 2018року сума витрат Обухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області для надання матеріального забезпечення склала 16 млн. 665 тисяч грн, в тому числі:

- допомога по тимчасовій непрацездатності – 13млн. 270 тисяч грн, або 79,6% суми витрат на матеріальне забезпечення;

- допомога по вагітності та пологах – 3млн.325тисяч грн, що становить 20%;

- допомога на поховання – 69700 грн (0,4%).

Фінансування заяв-розрахунків страхувальників у відділенні проводяться своєчасно з дотриманням встановленого законодавством терміну.

За період з 01 січня 2018 року по 01 червня 2018 року сума витрат Обухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області щодо відшкодування шкоди потерпілим на виробництві та членам їх сімей складає 4 млн.440 тис. грн.

Також відділенням проводяться заходи з профілактики виробничого травматизму та професійної захворюваності серед страхувальників та застрахованих осіб. Так з початку року страховим експертом з охорони праці відділення проведено 12 планових та 4 позапланові перевіки стану охорони праці та профілактичної роботи у страхувальників, проводились семінари, наради з питань профілактики виробничого травматизму як у відділенні, так і на підприємствах. На зустрічах з трудовими колективами підприємств та установ розглядались питання дотримання вимог охорони праці працівниками, адже безпека на виробництві залежить не тільки від роботодавця, а й від самого працівника. В рамках відзначення Всесвітнього дня охорони праці страховий експерт та начальник відділення взяли участь у засіданнях за круглим столом в Обухівській та Кагарлицькій РДА, Ржищівській міській раді, провели зустрічі з учнями Професійного ліцею міста Українки та Ржищівського індустріально-педагогічного технікуму на тему «Захищене і здорове покоління», взяли участь у проведенні регіональних етапів конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». Працівниками відділення надаються консультації страхувальникам та застраховиним особам з питань соціального страхування та профілактики виробничого травматизму, страхувальникам надається консультативна та методична допомога у створення ними ефективної системи управління охороною праці.

Начальник відділення О.Бевз