Засідання громадської ради при Кагарлицькій райдержадміністрації

05 211 201505 листопада за участю голови Кагарлицької райдержадміністрації Віктора Коляди відбулося засідання громадської ради при райдержадміністрації. Під час засідання розглядалися питання про участь громадськості в заходах щодо запобігання корупції; про благоустрій та реконструкцію Кагарлицького міського парку; про роботу закладів культури та розвиток культури і мистецтва в районі.

Участь в засіданні взяли керівник апарату райдержадміністрації Людмила Козенко, начальник Кагарлицького районного управління юстиції в Київській області Оксана Денисенко, директор адміністрації парку-пам’ятки «Кагарлицький» Валерій Петленко, начальник відділу культури і туризму, релігії та національностей райдержадміністрації Віталій Полозов.

Зокрема, Оксана Денисенко проінформувала присутніх про право громадських об'єднань, їх членів або уповноважених представників, а також окремих громадян брати участь у заходах щодо запобігання корупції. А також про роботу Білоцерківського центру безоплатної вторинної правової допомоги, який надає соціально незахищеним категоріям громадян, в тому числі малозабезпеченим сім'ям, учасникам АТО, дітям-сиротам, біженцям та ін., безоплатну правову допомогу в адміністративних та цивільних процесах.

Валерій Петленко доповів про діяльність адміністрації Кагарлицького міського парку, роботу з благоустрою  та перспективи реконструкції парку згідно проекту з благоустрою, який був розроблений ДП "НДПІ містобудування".

Віталій Полозов проіфнормував про роботу закладів культури, культурно-масові та святкові заходи, які проходяться в населених пунктах району, колективи художньої самодіяльності та розвиток даної сфери вцілому.

Олексій Любчич (представник ГО "Мистецька спілка "ЛІВ") розповів про діяльність та участь громадської організації в розвитку мистецтва на території району, зокрема створення постійно діючої виставки картин, роботу гуртка для юних художників, ін. Крім того, Олексій Миколайович підняв питання роботи районного музею та залучення широкого загалу, в тому числі школярів до розвитку мистецтва.

Додаткова інформація