Засідання громадської ради при Кагарлицькій райдержадміністрації

11 12 2015 211 грудня голова Кагарлицької районної державної адміністрації Віктор Коляда взяв участь в позачерговому засіданні громадської ради при Кагарлицькій райдержадміністрації. Під час засідання розглянуто питання про надання оцінки факту проведення розважального заходу в Кагарлицькому міському центрі культури і дозвілля, що відбувся 28 листопада в День пам’яті жертв голодомору.

Резонансу факт проведення цього заходу набув після скарги на гарячу лінію Київської облдержадміністрації кагарличанина Тараса Стешенка, який також стверджував, що на вшанування пам’яті жертв голодоморів не було проведено ніяких заходів. Насправді ж у місті і районі в цілому протягом 26-28 листопада, як видно з повідомлень місцевих ЗМІ,  відбулися мітинги-реквієми, виставки, години пам‘яті і скорботи тощо. 28 листопада, крім інших тематичних заходів, було проведено акцію «Запали свічку». Тож учасники засідання висловили осуд і поведінці Т.Стешенка, який викривлено висвітлює місцеві події – не лише у вищезгаданій скарзі на «гарячу лінію» Київської ОДА, а й використовуючи мережу Інтернет, причому роблячи це чомусь від імені всієї громадськості.

Згідно з розпорядженням голови РДА  відділ культури і туризму, національностей і релігій здійснює нині перевірку діяльності МЦКД.

Вищеназваний прикрий факт було піддано громадському осуду, а керівник закладу, запрошений на засідання, запевнив, що подібні випадки не повторюватимуться в майбутньому, і система планування, підготовки та проведення заходів МЦКД буде оптимізована.

Крім того, на засіданні з ініціативи голови РДА Віктора Коляди було ухвалено підготувати звернення до керівництва держави щодо виділення фінансування для ремонтних робіт на меморіальному комплексі «Букринський плацдарм», що має статус Національного.

Участь в засіданні ради взяли голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, керівник апарату Кагарлицької райдержадміністрації Людмила Козенко, головний лікар Кагарлицької ЦРЛ Віктор Кулініченко, директор Кагарлицького міського центру культури і дозвілля  Анатолій Климак, художній керівник КМЦД Володимир Чоповський, члени громадської ради.

11 12 2015 311 12 2015 4