Засідання громадської ради при Кагарлицькій райдержадміністрації

12 4 01 201612 січня голова Кагарлицької районної державної адміністрації Віктор Коляда взяв участь в засіданні громадської ради при райдержадміністрації. Участь в засіданні взяли керівник апарату райдержадміністрації Людмила Козенко, голова громадської організації «Спілка інвалідів Чорнобиля Кагарлицького району» Іван Тузенко, голова Кагарлицького районного осередку Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України» в Київській області Надія Тузенко, члени громадської ради.

Під час засідання, за ініціативи голови громадської організації «Спілка інвалідів Чорнобиля Кагарлицького району» Івана Тузенка, було розглянуто питання про встановлення меморіальної плити з іменами всіх учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Більшість членів громадської ради висловили думку про те, що рішення про викарбовування на плиті імен живих учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС разом із загиблими, з морально-етичного боку, є неправильним і потребує індивідуальної роботи з кожним. Натомість, голова райдержадміністрації Віктор Коляда, вніс пропозицію до 30-их роковин Чорнобильської трагедії підготувати видання книги-пам'яті про учасників ліквідації аварії з їх фотографіями та спогадами, яку одноголосно підтримали члени ради.

Також, на засіданні були надані пропозиції та затверджено план роботи громадської ради на 2016 року.

12 7 01 2016