Засідання громадської ради при Кагарлицькій райдержадміністрації

31 4 05 201631 травня в малому залі райдержадміністрації відбулося засідання громадської ради при Кагарлицькій райдержадміністрації. Участь в засіданні взяли голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, керівник апарату Кагарлицької районної державної адміністрації Людмила Козенко, начальник відділу культури і туризму, національностей та релігії райдержадміністрації Віталій Полозов, заступник начальника відділу освіти райдержадміністрації Юрій Федусенко, члени громадської ради.

Під час засідання розглянули питання про закінчення 2015-2016 навчального року у навчальних закладах Кагарлицького району та про створення Галереї слави ліквідаторів Чорнобильської трагедії. Крім того, обговорили питання щодо благоустрою пам’ятного знаку козацтву в с. Черняхів та пам’ятника загиблим десантникам в с. Зелений Яр.

За результатами засідання прийняті рішення:
- звернутися до директора районного історико-краєзнавчого музею з проханням розпочати збір інформаційних та фотоматеріалів для створення постійно діючої експозиції на честь ліквідаторів Чорнобильської трагедії;
- звернутися до директора ПрАТ "Агрофорт" та Черняхівського сільського голови з проханням сприяти в проведенні благоустрою пам'ятника загиблим десантникам та пам’ятного знаку козацтву відповідно.

31 5 05 201631 6 05 2016