Засідання громадської ради при Кагарлицькій райдержадміністрації

01 4 03 201701 березня відбулося засідання громадської ради при Кагарлицькій райдержадміністрації. Участь в засіданні взяли заступник голови Кагарлицької райдержадміністрації Світлана Синюк, керівник апарату Кагарлицької райдержадміністрації Людмила Козенко, начальник Кагарлицького районного відділу ДРАЦС Павліна Косяк, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Алла Невдобенко, методист районного методичного кабінету відділу освіти Наталія Візьонок, члени громадської ради.

Під час засідання затверджено план роботи громадської ради на 2017 рік та розглянуті питання про пілотні проекти у сфері державної реєстрації актів цивільного стану; роботу центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за 2016 рік з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах; заходи з профілактики негативного впливу соціальних мереж на підлітків.

01 6 03 2017

01 5 03 2017