Засідання громадської ради

20 06 2018 220 червня відбулося засідання громадської ради при Кагарлицькій райдержадміністрації. Участь в засіданні взяли голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк, керівник апарату Кагарлицької райдержадміністрації Людмила Демиденко, перший заступник Кагарлицького міського голови Олег Пурій, головний спеціаліст відділу освіти РДА Мар’яна Ремига, члени громадської ради.

Під час засідання розглядалися питання про організоване завершення 2017/2018 навчального року та проведення державної підсумкової атестації; про хід реформи місцевого самоврядування на Кагарличчині та етапи утворення Кагарлицької ОТГ.

Крім того, піднімалися питання реконструкції центральної площі в м. Кагарлик, впорядкування стоянки автотранспорту в центрі міста та проїзду великовагового транспорту з понаднормовою вагою по території Кагарлицького району.

20 06 2018 320 06 2018 4