Засідання громадської ради

24 10 2018 224 жовтня відбулося чергове засідання громадської ради при Кагарлицькій райдержадміністрації. У засіданні взяли участь голова Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко, заступник голови райдержадміністрації Світлана Синюк, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Демиденко, начальник управління соціального захисту населення РДА Оксана Дячок, начальник відділу освіти РДА Надія Омельченко, т.в.о. заступника начальника Кагарлицького відділення поліції Артем Горобінський, члени громадської ради.

Під час засідання розглядалися питання про надання субсидій населенню району; про організацію харчування в закладах освіти району; про роботу Кагарлицького відділення поліції щодо охорони громадського порядку та заходи щодо попередження наркоманії, алкоголізму та тютюнопаління у 2018 році. Зокрема, заслухано інформацію доповідачів з винесених питань та внесено пропозиції, з яких прийняті відповідні рішення.

24 10 2018 3