Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Кагарлицькій райдержадміністрації

19 02 2019 219 лютого відбулися установчі збори з формування нового складу громадської ради при Кагарлицькій райдержадміністрації. Участь в заході взяли в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Демиденко, представники інститутів громадянського суспільства, які подали документи для членства в громадській раді.

У ході засідання заслухано звіт голови ініціативної групи з підготовки до установчих зборів, проведено голосування для обрання нового складу ради. Також обрано голову новоутвореної громадської ради – Владімірова Валентина Олександровича (директора ПП «Інформаційно-рекламне бюро «Відкриті комунікації» (редакція газети «Вісник Кагарличчини»), заступником голови громадської ради – Сідєльнікова Юрія Васильовича (голову організації ветеранів Кагарлицького району) та секретарем – Яровенко Інну Іванівну (головного спеціаліста сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю апарату райдержадміністрації).

19 02 2019 319 02 2019 4