Мітинг - реквієм
 

22 4 06 201722 червня 2017 року відбувся мітингу-реквіємі біля меморіалу загиблим воїнам, приуроченому до Дня скорботи та пам’яті жертв війни в Україні. Керівництвом району, делегаціями від установ та організацій, представниками Пенсійного фонду, учнівською молоддю, ветеранами було урочисто покладено квіти і вінки до Вічного вогню та меморіалу загиблим воїнам.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих в роки Другої світової війни, загиблих у наш час Героїв Небесної сотні, військовослужбовців Збройних Сил і Національної гвардії України. Вічна і світла їм пам’ять! Вічна їм слава!

Детальніше...

Робоча зустріч


22 3 06 201721 червня 2017 року відбулася робоча зустріч начальника Кагарлицького об’єднаного управління ПФУ Київської області Трохименко С.І. з головою Переселенської сільської ради Циганком В.А.

Мета зустрічі: обговорення питання погашення заборгованості з відшкодування пільгових пенсій по ПСП «Переселенське» та налагодження тісної співпраці органів виконавчої влади з органами ПФУ для вирішення інших виробничих питань.

Детальніше...

Школа майбутнього пенсіонера діє

22 06 2017З метою підвищення рівня обізнаності громадян з чинним законодавством, Кагарлицьке об’єднане управління ПФУ Київської області продовжує проводити «Школу майбутнього пенсіонера». При організації одного з таких навчань, 22 червня 2017 року, начальник відділу обслуговування громадян Кагарлицького об’єднаного управління ПФУ Київської області В.В.Заїка враховувала питання, які найчастіше з’являються під час призначення пенсій, поінформували щодо реформування пенсійної системи.

Детальніше...

П’ЯТЬ ЗАПИТАНЬ ПРО ПЕНСІЙНУ РЕФОРМУ

У п’ятницю, 16 червня, Національна Рада реформ при Президенті України схвалила урядовий проект пенсійної реформи. Реформа передбачає проведення осучаснення пенсій і скасування податку на пенсії для працюючих пенсіонерів вже з 1 жовтня, збереження пенсійного віку і встановлення однакових для всіх правил призначення пенсій.

Раніше свою підтримку урядового законопроекту про реформування пенсійної системи висловили Міжнародний валютний фонд і Світовий банк. Вже цього тижня законопроект буде поданий до парламенту, аби за сприяння депутатів вже в жовтні цього року розпочати масштабні зміни вітчизняної пенсійної системи. Ці змини дозволять збалансувати бюджет Пенсійного фонду, а головне, відновити справедливість у призначенні і виплаті пенсій.

Детальніше...

Виїзний прийом у с. Стрітівка

20 06 201720 червня 2017 року начальник відділу обслуговування громадян Кагарлицького об’єднаного управління ПФУ Київської області В.В.Заїка провела виїзний прийом громадян у с. Стрітівка.

Жителі населеного пункту запитували щодо умов підвищення пенсійних виплат у червні місяці - це перерахунки мінімального розміру пенсій за віком та надбавки за понаднормативний стаж непрацюючим пенсіонерам, умови призначення пенсії багатодітним матерям.

Детальніше...

Зустріч в трудовому колективі Відділу культури і туризму Кагарлицької РДА

08 4 06 20178 червня 2017 року начальник відділу обслуговування громадян Кагарлицького об’єднаного управління ПФУ Київської області В.В.Заїка та заступник начальника фінансово-економічного відділу Н.В.Геращенко відвідали колектив Відділу культури і туризму Кагарлицької РДА. Під час зустрічі Віта Віталіївна ознайомила присутніх з переліком документів, необхідних для призначення пенсії, розповіла про перерахунок пенсій у зв'язку зі збільшенням прожиткового мінімуму для непрацездатних громадян відповідно до Закону України "Про Державний бюджет на 2017 рік" з 01.05.2017 року. 

Детальніше...

Проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з бухгалтерами підприємств, установ та організацій району

08 3 06 20178 червня 2017 року начальник відділу обслуговування громадян Кагарлицького об’єднаного управління ПФУ Київської області В.В.Заїка провела інформаційно-роз’яснювальну роботу з головним бухгалтером Відділу культури і туризму Кагарлицької РДА Барановською В.В. щодо завчасної підготовки документів, необхідних для призначення пенсій згідно ПОРЯДКУ подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України 25.11.2005 р. №22-1.

Детальніше...

Засідання Комісії щодо призначення (поновлення) пенсії переселенцям

08 06 201708.06.2017 року відбулося засідання районної Комісії щодо призначення (поновлення) пенсії переселенцям з Донецької, Луганської областей за участю головного спеціаліста Кагарлицького відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Івашко Л.В. Під час засідання було розглянуто питання призначення допомоги на проживання 3 внутрішньо-переміщеним особам.

Детальніше...

Додаткова інформація