Продовжуємо здійснювати виїзні прийоми громадян на Кагарличчині

20 03 2018З метою вдосконалення роботи Кагарлицького об’єднаного управління ПФУ у сфері масової комунікації, наближення послуг до територіальних громад та проведення прямого діалогу з громадянами найвіддаленіших куточків району 20 березня 2018 року начальником Кагарлицького відділу обслуговування громадян Вітою Заїкою проведено виїзний прийом у с. Стрітівка.

Детальніше...

ЗАПИТАННЯ – ВІДПОВІДІ

16 03 2018 2Я вийшла на пенсію за віком 2010 року. Маю 37 років педагогічного стажу. Чи маю я право на грошову допомогу в розмірі 10 місячних пенсій, котру нині призначають моїм колегам у разі виходу на пенсію за віком?

Призначення грошової допомоги, яка не підлягає оподаткуванню, в розмірі 10 місячних пенсій особи станом на день її призначення педагогічним працівникам стало можливе тільки після внесення змін у Закон України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» (далі — Закон 1058-IV), які набули чинності з 1 жовтня 2011 року.

Детальніше...

Виїзний прийом громадян у с. Півці

16 03 201816 березня 2018 року начальником Кагарлицького відділу обслуговування громадян Вітою Заїкою спільно з представниками Кагарлицької РДА проведено виїзний прийом громадян у с. Півці Кагарлицького району.

Детальніше...

Засідання Комісії щодо призначення (поновлення) пенсії переселенцям

15 03 201815 березня 2018 року відбулося засідання районної Комісії щодо призначення (поновлення) пенсії переселенцям з Донецької, Луганської областей за участю начальника Кагарлицького відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Валентини Хоменко. Під час засідання було розглянуто питання призначення допомоги на проживання 8 внутрішньо-переміщеним особам.

Чергову зустріч з учнівською молоддю проведено у с. Слобода

14 03 2018 3Згідно затвердженого графіку зустрічей з учнівською молоддю начальник Кагарлицького відділу обслуговування громадян Віта Заїка та заступник начальника фінансово-економічного відділу Наталія Геращенко відвідали 14 березня 2018 року Слобідську ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Детальніше...

Виїзні прийоми громадян на Кагарличчині

14 03 2018З метою вдосконалення роботи Кагарлицького об’єднаного управління ПФУ у сфері масової комунікації, наближення послуг до територіальних громад та проведення прямого діалогу з громадянами найвіддаленіших куточків району 14 березня 2018 року начальником Кагарлицького відділу обслуговування громадян Вітою Заїкою проведено виїзний прийом у с. Стрітівка.

Детальніше...

Прямий телефонний зв'язок з жителями району

13 03 201813 березня 2018 року в.о. голови Кагарлицької РДА Роман Коваленко, за участю керівників управлінь та служб району, провів прямий телефонний зв'язок з жителями району, на якому була присутня начальник Кагарлицького відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Валентина Хоменко. Питань, що стосувались пенсійного забезпечення, не було.

Конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії «Б»

У Кагарлицькому об`єднаному управлінні Пенсійного фонду України Київської області згідно наказу від 06.03.2018 р. № 19 оголошено конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії «Б»:

- начальник Миронівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій (безстрокове призначення на посаду).

Детальніше...

Додаткова інформація