Відбулося засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення у Ржищівській ОТГ

19 07 2019 218 липня 2019 року відбулося засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення у Ржищівській ОТГ. У засіданні взяла участь: начальник Кагарлицького відділу обслуговування громадян (сервісного центру) ГУ ПФУ у Київській області Світлана Трохименко та представники ДФС, УСЗН, ФСС.

Детальніше...

Засідання комісії з питань погашення заборгованості у Ржищівській ОТГ

19 07 201918 липня 2019 року начальник Кагарлицького відділу обслуговування громадян (сервісного центру) ГУ ПФУ у Київській області Світлана Трохименко взяла участь у засіданні комісій з питань забезпечення своєчасності сплати податків та інших надходжень, погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат при Ржищівській ОТГ.

Детальніше...

Черговий «День відкритих дверей» проведено для жителів Кагарличчини

18 07 201917 липня 2019 року у Кагарлицькому відділі обслуговування громадян (сервісному центрі) ГУ ПФУ у Київській області було проведено ще один захід під назвою „День відкритих дверей” для мешканців Кагарличчини, метою якого було ознайомлення відвідувачів з напрямками роботи сервісного центру та отримання громадянами кваліфікованих роз’яснень від спеціалістів ПФУ.

Детальніше...

Проведено чергове засідання комісії з питань погашення заборгованості у Кагарлицькій РДА

16 07 2019 416 липня 2019 року у Кагарлицькій РДА відбулося засідання комісії з питань забезпечення своєчасності сплати податків та інших надходжень, погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, під головуванням в.о. голови Кагарлицької РДА Світлани Синюк, в якому взяли участь заступник начальника Кагарлицького відділу обслуговування громадян (сервісного центру) Віта Заїка та головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету №3 фінансово-економічного управління ГУ ПФУ у Київській області Наталія Геращенко.

Детальніше...

Продовжується прийом громадян в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»

16 07 2019Згідно графіку роботи мобільних точок доступу за участю посадових осіб Головного територіального управління юстиції у Київській області, посадових осіб Місцевих центрів з надання безоплатної вторинної допомоги Київської області, посадових осіб органів Пенсійного фонду України Київської області та посадових осіб органів соціального захисту населення Київської області, затвердженого спільним наказом від 06.12.2018 № 871/6/17/404/773, 16 липня 2019 року начальником Кагарлицького відділу обслуговування громадян (сервісного центру) ГУ ПФУ у Київській області Світланою Трохименко у складі робочої групи було здійснено виїзний прийом громадян у с. Демівщина та с. Великі Пріцьки Кагарлицького району.

Детальніше...

Майбутніх пенсіонерів навчають готуватися до виходу на пенсію заздалегідь.     

11 2 07 2019Спеціалісти Кагарлицького відділу обслуговування громадян (сервісного центру) 10 липня 2019 провели заняття «Школи майбутнього пенсіонера» для громадян передпенсійного віку.

Під час  занять присутні мали змогу ознайомитись з порядком обчислення та терміном призначення пенсії. Громадянам було наголошено, що майбутня пенсія залежить від розміру заробітної плати та тривалості страхового стажу.

Детальніше...

До уваги платників страхових внесків Кагарлицького району!

09 08 2019 3В зв’язку зі зміною структури та ліквідацією підпорядкованих управлінь головне управління Пенсійного фонду України у Київській області повідомляє платників про додатково відкриті рахунки:

- № 256083121 у валюті гривня, для акумуляції страхових внесків від підприємств, організацій і установ (32%, 42%).

Детальніше...

Нові онлайн – сервіси Пенсійного фонду України – в центрі уваги пенсійників Кагарличчини

09 08 2019 2Спеціалісти Кагарлицького відділу обслуговування громадян (сервісного центру) неодноразово інформували населення району про нові онлайн – сервіси Пенсійного фонду України, які мають на меті спростити взаємодію громадян з органами Фонду.

Детальніше...

Додаткова інформація