Виїзний прийом громадян у с. Гребені.

14 3 11 201914 листопада 2019 року Світлана Трохименко - начальник Кагарлицького відділу обслуговування громадян провела черговий виїзний прийом для мешканців села Гребені.

В ході зустрічі з жителями Гребенів фахівець фонду розповіла про перерахунки пенсій у 2019 році, надала роз’яснення щодо механізму нарахування пенсійних виплат, виділила основні показники, які впливають на розмір пенсії.

Детальніше...

Про пенсійне законодавство фахівці Фонду розповідають на зустрічах з трудовими колективами

08 11 2019Одним із ефективних методів донесення інформації з пенсійного забезпечення до громадян залишаються зустрічі працівників пенсійної служби з трудовими колективами підприємств, установ та організацій.

Так, 7 листопада 2019 року, головний спеціаліст Кагарлицького відділу обслуговування громадян Леся Таран провела зустріч з трудовим колективом ТВБВ №10026/0614 ГУ по м. Києву та області ПАТ «Державний ощадний банк України».

Детальніше...

Неоформлені трудові відносини – це ризик для пенсійного забезпечення в майбутньому

31 10 2019 2Спеціалісти Пенсійної служби Кагарлицького району постійно проводять активну роз’яснювальну роботу серед фізичних осіб-підприємців та найманих працівників щодо необхідності дотримання норм законодавства про працю та сплати єдиного соціального внеску у розмірі не менше законодавчо встановленого мінімуму. Мета цієї інформаційно - роз’яснювальної роботи - змусити кожну людину замислюватися, що неоформлені належним чином трудові відносини – це великий ризик для їх пенсійного забезпечення в майбутньому.

Детальніше...

Прямий телефонний зв'язок з жителями Кагарличчини

31 10 201931 жовтня  2019 року начальник Кагарлицького відділу обслуговування громадян Світлана Трохименко провела прямий телефонний зв’язок з жителями Кагарлицького району. У ході прямого телефонного зв’язку фахівець Фонду надала кваліфіковані вичерпні відповіді на запитання громадян щодо пенсійного забезпечення.

«День Пенсійного фонду» у Шубівці.

30 10 201930 жовтня 2019 року у селі Шубівка Кагарлицького району відбувся захід під назвою «День Пенсійного Фонду», який провела начальник Кагарлицького відділу обслуговування громадян (сервісного центру) ГУ ПФУ у Київській області Світлана Трохименко.

Метою проведення даного заходу є інформування всіх категорій громадян щодо актуальних питань пенсійного забезпечення.

Детальніше...

Створення Центру надання адміністративних послуг у Ржищівській ОТГ

28 10 2019Начальник Кагарлицького відділу обслуговування громадян (сервісного центру) ГУ ПФУ у Київській області Світлана Трохименко 28-29 жовтня 2019 року взяла участь у тренінгу, який проведено у Ржищівській ОТГ, у рамках Програми «U-LEAD з Європою» в частині створення Центрів надання адміністративних послуг.

Детальніше...

Вшановуємо пам'ять визволителів України від фашистських загарбників

28 10 2019 2Щорічно, 28 жовтня, відзначається День визволення України від німецько-фашистських загарбників. В цей день традиційно вшановують пам'ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів.

Детальніше...

На апаратній нараді про доставку пенсій та субсидій

28 10 201928 жовтня 2019 року в.о. голови Кагарлицької РДА Світлана Синюк провела розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів РДА, установ та служб району. Під час наради були обговорені питання про стан виконання актів Президента України, КМУ, центральних органів виконавчої влади, обласної, районної державних адміністрації; плану роботи Кагарлицької РДА, про стан впровадження медичної реформи та інші.

Детальніше...

Додаткова інформація