Збори громадян у селах Горохове, Халча та Шпендівка

21 03 2019 220 березня 2019 р. мешканці cела Горохове, а 21 березня Халчі та Шпендівки зібралися на збори громадян за місцем проживання, на які були запрошені керівництво Кагарлицької райдержадміністрації, районної ради, міської ради, представники інших установ та служб району, орендарі земельних паїв та інші.

Детальніше...

Ще один «День відкритих дверей» проведено у Кагарлицькому ОУПФУ

20 03 2019 8В Кагарлицькому об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України 20 березня 2019 року відбувся ще один „День відкритих дверей” для мешканців Кагарлика та навколишніх сіл. Його метою було ознайомлення відвідувачів з напрямками роботи об’єднаного управління Фонду, отримання громадянами кваліфікованих роз’яснень від спеціалістів управління.

Детальніше...

Продовжуються заняття у «Школі майбутнього пенсіонера»

20 03 2019 6 1Вже стало доброю традицією час від часу проводити заняття «Школи майбутнього пенсіонера» для громадян передпенсійного віку, бухгалтерів чи кадровиків підприємств, установ та організацій, на яких фахівці Фонду роз’яснюють, як підготуватись до виходу на пенсію, навести лад у документах та вчасно їх зібрати. Також спеціалісти інформують про умови призначення пенсій та здійснюють правову оцінку наявним документам, щоб завчасно виявити таусунути недоліки.

Детальніше...

Проведення нарад з питань погашення заборгованості по єдиному соціальному внеску

20 03 2019 3 1З метою виконання доручення голови Київської обласної державної адміністрації щодо проведення заходів з питань сплати та погашення заборгованості по єдиному соціальному внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування і легалізації трудових відносин днями Кагарлицьким ОУПФУ було ініційовано проведення спільних нарад за участю представників Ржищівської ОТГ та Богуславської РДА спільно з Медвинською ОТГ з представниками ДФС, ДВС та інших служб району з питання погашення заборгованості по єдиному соціальному внеску, зокрема фізичними особами - підприємцями.

Детальніше...

Збори громадян у с. Слобода

20 03 201919 березня 2019 р. мешканці Слободи зібралися на збори громадян за місцем проживання, на які були запрошені керівництво Кагарлицької райдержадміністрації, районної ради, представники інших служб району, орендарі земельних паїв та інші.

Детальніше...

Пенсійний фонд нагадує: сплата єдиного соціального внеску – обов’язок підприємців та роботодавців

18 03 2019 3За інформацією ДФС станом на 01.03.2019 по Кагарлицькому об’єднаному управлінню ПФУ наявна заборгованість по ЄСВ в сумі 15 714,6 тис.грн. Ці страхувальники та фізичні особи-підприємці не просто заборгували до бюджету, а стоять на межі втрати страхового стажу.

Детальніше...

Зарплата “в конвертах” – робота без гарантії, майбутнє без пенсії

18 03 2019 2Важливою проблемою нині є легалізація зайнятості населення та заробітної плати, яка передбачає зменшення кількості осіб, які збагачуються за рахунок інших, та збільшення надходжень до бюджету коштів, які приховуються від держави.

Погоджуючись на нелегальну або ж напівлегальну зарплату, тобто на зарплату “в конверті”, громадяни ризикують своїм майбутнім.

Детальніше...

Веб-портал Пенсійного фонду – це сучасний спосіб надання інформаційних послуг громадянам

18 03 2019У будь-який час, маючи доступ до мережі Інтернет, без відвідування територіальних управлінь Пенсійного фонду кожна працююча особа має можливість ознайомитись зі своїми індивідуальними даними щодо заробітної плати та страхового стажу. Пенсіонер має можливість переглянути особисті пенсійні виплати.

Детальніше...

Додаткова інформація