Нові онлайн – сервіси Пенсійного фонду України – в центрі уваги пенсійників Кагарличчини

09 08 2019 2Спеціалісти Кагарлицького відділу обслуговування громадян (сервісного центру) неодноразово інформували населення району про нові онлайн – сервіси Пенсійного фонду України, які мають на меті спростити взаємодію громадян з органами Фонду.

Тож вкотре нагадуємо, що зареєструвавшись на порталі, громадяни можуть отримувати всі необхідні відомості в особистому електронному кабінеті.Застраховані особи та пенсіонери мають можливість постійно контролювати свого роботодавця, перевіряти розмір офіційної заробітної плати, наявність позначки про пільговий стаж, період загального страхового стажу, призначення і перерахунок пенсій, а також подати заяву на призначення пенсії, отримати в режимі он-лайн довідки з підтвердженням QR-кодом тощо.

Роботодавці, в свою чергу,  можуть одержати інформацію для розрахунку суми виплати за час тимчасової непрацездатності працівника (лікарняні).

А підключивши послугу СМС-інформування можна оперативно дізнатися про нарахування/перерахунок пенсій, сплату страхових внесків, страхового стажу.

Для того, щоб скористатися електронними послугами, потрібно здійснити он-лайн реєстрацію за електронно-цифровим підписом на порталі Пенсійного фонду (http://portal.pfu.gov.ua) або особисто звернутися до Кагарлицького відділу обслуговування громадян (сервісного центру) та подати заяву для реєстрації на Веб-порталі електронних послуг чи на отримання інформаційного  СМС-повідомлення.