Виїзний прийом громадян у с. Гребені.

14 3 11 201914 листопада 2019 року Світлана Трохименко - начальник Кагарлицького відділу обслуговування громадян провела черговий виїзний прийом для мешканців села Гребені.

В ході зустрічі з жителями Гребенів фахівець фонду розповіла про перерахунки пенсій у 2019 році, надала роз’яснення щодо механізму нарахування пенсійних виплат, виділила основні показники, які впливають на розмір пенсії.

Повідомила про запровадження Пенсійним фондом України нового електронного сервісу «е-пенсія», який дозволяє подати заяву на призначення або перерахунок пенсії не відвідуючи територіальні органи фонду.

Також, користуючись нагодою, Світлана Трохименко поспілкувалась з місцевими жителями за місцем проживання, поцікавилася питаннями, які виникають у громадян до ПФУ, розповіла про новації у пенсійному законодавстві та надала кваліфіковані відповіді на всі запитання.

14 5 11 2019 1

14 5 11 2019 2