Засідання комісії з питань погашення заборгованості у Ржищівській ОТГ.

21 2 11 201920 листопада 2019 року головний спеціаліст Кагарлицького відділу обслуговування громадян (сервісного центру) ГУ ПФУ у Київській області Олена Кокодей взяла участь у засіданні комісій з питань забезпечення своєчасності сплати податків та інших надходжень, погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат при Ржищівській ОТГ.

У засіданні також взяли участь представники Державної казначейської служби, Державної фіскальної служби, Державної виконавчої служби та інші члени комісії.

На засіданні йшлося про вжиття заходів для погашення наявних боргів фізичними та юридичними особами та встановлення термінів їх ліквідації боржниками.