Виїзний прийом громадян у с. Шубівка.

21 4 11 201921 листопада 2019 року в.о. голови Кагарлицької РДА Світлана Синюк, за участю заступника начальника Кагарлицького відділу обслуговування громадян (сервісного центру) ГУ ПФУ у Київській області Віти Заїки, начальника УСЗН Кагарлицької РДА Оксани Дячок та завідувача сектору звернень громадян РДА Ірини Василюк, провела виїзний прийом громадян у с. Шубівка.

У ході прийому фахівець Фонду відповіла на запитання громадян щодо умов і порядку призначення різних видів пенсій та надбавок та надала роз’яснення про механізм перерахунків у 2019 році .

Також під час розмови Віта Заїказвернула увагу щодо можливості громадян доступу до їх особистих персональних даних через веб-портал Пенсійного фонду та сервісу СМС-інформування. Поінформувала, які саме послуги надаються за допомогою відповідних сервісів як застрахованим особам, так і пенсіонерам, окремо акцентувавши увагу на запровадженні нової моделі звернення громадян для призначення пенсії «в один дотик». Та наголосила, що всю необхідну інформацію щодо пенсійного законодавства можна отримати, передплативши відомчі видання ПФУ: «Пенсійний кур’єр» та «Вісник Пенсійного фонду».

21 5 11 2019