Продовжуємо зустрічатися з трудовими колективами

22 11 201922 листопада 2019 року головний спеціаліст Кагарлицького відділу обслуговування громадян (сервісного центру) ГУ ПФУ у Київській області Олена Кокодей провела зустріч у трудовому колективі УСЗН Ржищівської міської ради.

Під час зустрічі фахівець Фонду відповіла на запитання працівників щодо умов і порядку призначення різних видів пенсій та надбавок, наголосила на перевагах легальної зайнятості та необхідності дотримання законодавства про працю.

Олена Кокодей акцентувала увагу на необхідності завчасного звернення до управління Фонду з метою проведення попередньої експертизи належного оформлення документів, необхідних для призначення пенсії.

Також Олена Кокодей ознайомила присутніх з сучасними електронними послугами пенсійної служби, поінформувала про широкий спектр можливостей, які вони надають.Зокрема, повідомила, що зареєстровані користувачі веб-порталу Пенсійного фонду України мають змогу переглядати в «особистому кабінеті» персональні дані щодо розміру нарахованого заробітку, суми сплачених внесків та тривалості зарахованого страхового стажу, усіх нарахувань і перерахунків пенсійних виплат та запропонувала здійснити реєстрацію за допомогою ЕЦП. Окрім того, детально розповіла про запровадження нової моделі звернення громадян для призначення пенсії в «один дотик» через веб-портал електронних послуг ПФУ.

22 11 2019 2