Тривають зустрічі у трудових колективах

26 11 2019В рамках проведення інформаційної кампанії щодо негативних наслідків нелегального працевлаштування та заробітної плати «в конвертах», зокрема у сільському господарстві, 26 листопада 2019 року головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету №3 фінансово-економічного управління ГУ ПФУ у Київській області Ольга Кириченко та головний спеціаліст відділу виконання бюджету та бюджетно-фінансової звітності ГУ ПФУ у Київській області Тетяна Кисельова провели зустріч у трудовому колективі СФГ «Люцерна».

Під час зустрічі фахівці Фонду наголосили на перевагах легальної зайнятості та необхідності дотримання законодавства про працю; розповіли про можливі помилки та шляхи їх усунення при подачі звітності по ЄСВ. Ольга Кириченко акцентувала увагу на необхідності завчасного звернення до управління Фонду з метою проведення попередньої експертизи належного оформлення документів, необхідних для призначення пенсії.

Також фахівці Фонду ознайомилипрацівників з сучасними електронними послугами пенсійної служби, поінформували про широкий спектр можливостей, які вони надають.Зокрема, повідомили, що зареєстровані користувачі веб-порталу Пенсійного фонду України мають змогу переглядати в «особистому кабінеті» персональні дані щодо розміру нарахованого заробітку, суми сплачених внесків та тривалості зарахованого страхового стажу, усіх нарахувань і перерахунків пенсійних виплат та запропонували здійснити реєстрацію.

Пенсійники Кагарличчини постійно інформують населення та наголошують, що легальна трудова діяльність - це основа соціальної захищеності працюючого населення. Кожен громадянин, який влаштовується на роботу, повинен пам’ятати, що отримання заробітної плати «в конверті» сьогодні, позбавляє його майбутнього соціального захисту завтра.

Додаткова інформація