Тривають заняття у «Школі майбутнього пенсіонера».

28 3 11 2019З метою роз’яснення законодавчих змін у пенсійному забезпеченні фахівці Кагарлицького відділу обслуговування громадян ГУ ПФУ у Київській області 28 листопада 2019 року провели чергове заняття в «Школі майбутнього пенсіонера» для мешканців Кагарлицького району.

Під час заходу спеціалісти пенсійної служби інформували присутніх про  порядок і умови призначення різних

видів пенсійних виплат, надали перелік необхідних документів для призначення пенсії  та рекомендували присутнім завчасно звертатись до органів Пенсійного фонду  для  проведення попередньої перевірки представлених документів. Наголосили на тому, що лише при легальному працевлаштуванні працівники можуть розраховувати на  набутий страховий стаж, а отже на право пенсійного забезпечення у майбутньому.

Також присутні дізнались про можливості веб-порталу ПФУ, послуги СМС-інформування та мали змогу переглянути ролики на телемоніторі, що знаходиться в приміщенні.

28 4 11 2019