Інформування громадян про легальну зайнятість.

28 5 11 201928 листопада 2019 року головним спеціалістом відділу забезпечення наповнення бюджету № 3 ГУ ПФУ у Київській області Кириченко Ольгою та головним спеціалістом відділу виконання бюджету та бюджетно-фінансової звітності ГУ ПФУ у Київській області Тетяною Кисельовою проведено роз’яснювальну роботу суб’єктам підприємницької діяльності м. Кагарлика

щодо своєчасної сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Підприємцям на найнятим працівникам були надані роз’яснення щодо переваг легальної зайнятості, умов зарахування страхового стажу та наслідків роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин, адже надаючи згоду працювати в умовах нелегальної зайнятості, наймані працівники добровільно позбавляють себе соціальних гарантій, таких як оплата лікарняного листка, допомога у разі отриманні травми на виробництві, оплачувана відпустка та інше.

28 6 11 2019

28 7 11 2019