З турботою про кожного…

03 12 2019Щороку 3 грудня в усьому світі відзначається Міжнародний день інвалідів, що має на меті нагадувати усім нам про обов’язок  виявляти піклування та милосердя до людей з обмеженими фізичними можливостями. Це нагода звірити, що зроблено і що треба зробити для формування гідних умов життя зазначеної категорії громадян.

Працівники Кагарлицького відділу обслуговування громадян, надаючи соціальні послуги людям з особливими потребами, прикладають багато зусиль для створення належних умов для інтеграції в суспільство цієї категорії громадян.

Перш за все, це стосується  права на одержання інформації. Інформаційно-роз’яснювальна робота в засобах масової інформації, функціонування «гарячих» телефонних  ліній  та веб-сторінок ПФУ  в мережі Інтернет дають можливість оперативно доводити до широких верств населення відомості про зміни в чинному законодавстві та перспективи пенсійного реформування, не виходячи з дому.

Ще одним важливим показником є забезпечення умов прийому громадян. Тож для забезпечення безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до будівлі ПФУ у Кагарлику, вхід до приміщення обладнаний пандусом, який відповідає всім необхідним нормам, обладнано кнопкою швидкого виклику, а для осіб з проблемами зору  - інформаційні таблички  дубльовані шрифтом Брайля. Також спеціально для таких відвідувачів облаштована і туалетна кімната в приміщенні.

І звісно, робота з поліпшення соціальної захищеності інвалідів постійно удосконалюється, тому що ця категорія громадян потребує особливих, дещо специфічних умов проживання та обслуговування, які дозволяли б їм  дійсно бути повноцінними членами суспільства, робити посильний внесок у  розвиток національної  економіки  та культури  своєї держави.

Адже головне для людини – увага, спілкування, співчуття і щире бажання
допомогти. Жодний пенсіонер не може залишитися без уваги й турботи і бути обмежений у практичній реалізації своїх законних прав.

03 12 2019 2