Свято - в кожну родину

04 12 20193 грудня 2019 року, у Міжнародний день інвалідів, начальник Кагарлицького відділу обслуговування громадян ГУ ПФУ у Київській області Світлана Трохименко та головний спеціаліст відділу Оксана Черненко завітали до Ставівського психоневрологічного інтернату, взявши з собою пакунок з необхідними повсякденними речами.

Справжнє свято з концертною програмою та врученням подарунків для своїх підопічних організувала Алла Тишкевич, яка працює в даному закладі організатором культурно-дозвільної діяльності.

Зворушливою, щирою та теплою була промова директора інтернату Петра Личаченка, який побажав своїм підопічним здоров’я, Божого благословення та любові. Також адміністрація відзначила подяками найактивніших та найталановитіших мешканок закладу, які щиро раділи таким відзнакам. Адже і там, в місці для осіб з обмеженими фізичними можливостями, проживає багато творчих та талановитих людей.

Концертна програма, яку подарував мешканкам інтернату народний аматорський колектив «Став’яночка», була різноманітною – лунали і українські народні пісні, і сучасні композиції, які викликали багато позитивних емоцій та оплесків від присутніх. Вразила своєю пластикою і мешканка інтернату Сніжана Ясінська, яка подарувала глядачам ритмічний український танок під композицію «Вишиваночка». До речі, Сніжана гарно володіє технікою Петриківського розпису та є призером багатьох конкурсів та олімпіад.

По закінченню концертної програми Петро Личаченко та Алла Тишкевич провели невеличку екскурсію для фахівців Фонду. Спочатку завітали до кімнати дозвілля, яка містить багато виробів декоративно-прикладного мистецтва самих підопічних, та яка слугує майстернею для творчості в інтернаті. Потім відвідали їдальню та кімнату відпочинку. Кругом було чисто, ошатно, і якось по-домашньому, затишно. Адже для підопічних – інтернат це і є домівка. Для когось – тимчасова, а для когось – на все життя. І більше сотні дівчат, жінок та бабусь, які там мешкають, разом утворюють одну велику родину. Родину, якій необхідно приділяти багато уваги, турботи, спілкування, співчуття та допомоги.

04 12 2019 204 12 2019 304 12 2019 404 12 2019 504 12 2019 6