Зустріч у Ржищівському гуманітарному коледжі

13 12 2019 412 грудня 2019 року головний спеціаліст Кагарлицького відділу обслуговування громадян (сервісного центру) Олена Кокодей провела інформаційну зустріч зі студентською молоддю Ржищівського гуманітарного коледжу.

Під час заходу фахівець фонду повідомила студентам, що використання найманої праці без оформлення трудових відносин містить у собі багато негативних моментів, що суттєво впливають на життя людини. Кожен громадянин, який влаштовується на роботу, повинен пам’ятати, що отримання заробітної плати «в конверті» сьогодні, позбавляє його майбутнього соціального захисту у разі безробіття, тимчасової втрати працездатності, нещасного випадку на виробництві,захисту від незаконного звільнення, права на відпустки.

Студенти дізналися, що сплату внесків до Пенсійного фонду можна контролювати за допомогою Веб-порталу електронних послуг Фонду. Олена Кокодей проінформувала молодь про можливість громадян, які досягли пенсійного віку подати заяву на призначення пенсії через новий сервіс «е-пенсія». Вона закликала молодь не залишатися осторонь та допомогти своїм рідним та близьким опанувати електронні сервіси від Пенсійного фонду України. Наприкінці зустрічі Олена Кокодей провела з студентами флеш-моб на тему «Молодь за легальну зайнятість» та «Веб-портал ПФУ».

Також фахівець Фонду поспілкувалась і з працівниками даного закладу, яких цікавило питання перерахунків, що відбулися протягом 2019 року та надала роз’яснення щодо основних показників, які впливають на розмір пенсійних виплат. Вона зазначила, що чим вищим є рівень офіційної заробітної плати, тим більшим є індивідуальний коефіцієнт заробітку для обчислення пенсії та, відповідно, вищим розмір пенсії.

Олена Кокодей нагадала присутнім про електронні сервіси Пенсійного фонду України. Запропонувала всім, хто ще не являється користувачем Веб-порталу Пенсійного фонду зареєструватись на Веб-порталі та отримувати в он-лайн режимі інформацію про сплату внесків. Також проінформувала про можливість отримання консультацій засобами порталу. Акцентувала увагу працівників закладу на доступності, зручності та легкості в використанні цього сервісу. Також вона поінформувала присутніх про впровадження нового сервісу Веб-порталу електронних послуг «е-пенсія» та розповіла як саме він працює.

13 12 2019 613 12 2019 7