Зустріч з фахівцями бухгалтерської служби

16 01 2020 3Днями заступник начальника Кагарлицького відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян ГУ ПФУ у Київській області Віта Заїка провела зустріч в рамках проекту «Школа майбутнього пенсіонера» з заступником головного бухгалтера Відділу освіти Кагарлицької РДА та головним бухгалтером Відділу культури Кагарлицької РДА.

Фахівець пенсійної служби розповіла представникам бюджетних установ про перерахунок пенсій з 1 грудня 2019 року та 1 січня 2020 року, про порядок звернення за первинним призначенням пенсії, надала перелік необхідних документів та вимоги до довідок про заробітну плату для призначення пенсії. Звернула увагу на необхідність повідомлення органів Пенсійного фонду про обставини, що спричиняють зміну розміру пенсійної виплати або її припинення, зокрема про працевлаштування, звільнення з роботи, зміну місця проживання. Також ознайомила з функціонуванням веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України, електронним пенсійним посвідченням та послугою СМС-інформування.

Особливу увагу звернула на запровадження нової моделі звернення громадян для призначення пенсії в «один дотик» через веб-портал електронних послуг ПФУ за допомогою ЕЦП. Спеціаліст Фонду наголосила, що впровадження такої системи спрощує взаємодію громадян із Пенсійним фондом України та дозволяє зменшити витрати часу осіб, які звертаються за призначенням пенсії.

16 01 2020 4