Про «Е-пенсію» на зустрічі у трудовому колективі Кагарлицької районної ради

21 01 2020 3Заступник начальника Кагарлицького відділу обслуговування громадян (сервісного центру) ГУ ПФУ у Київській області Віта Заїка 21 січня 2020 року провела зустріч у трудовому колективі Кагарлицької районної ради.

Фахівець Фонду надала роз’яснення та консультації з актуальних питань пенсійного забезпечення, зокрема щодо зарахування страхового стажу відповідно до сплачених внесків, умов реалізації права на призначення різних видів пенсії, про перерахунки з 01.12.2019 та 01.01.2020 року.

Окрім того, Віта Заїка ознайомила присутніх з сучасними електронними послугами пенсійної служби, поінформувала про широкий спектр можливостей, які вони надають.Зокрема, повідомила, що зареєстровані користувачі веб-порталу Пенсійного фонду України мають змогу переглядати в «особистому кабінеті» персональні дані щодо розміру нарахованого заробітку, суми сплачених внесків та тривалості зарахованого страхового стажу, усіх нарахувань і перерахунків пенсійних виплат та запропонувала здійснити реєстрацію на веб-порталі за допомогою ЕЦП. Також вона детально розповіла про запровадження нової моделі звернення громадян для призначення пенсії в «один дотик» через веб-портал електронних послуг ПФУ.