Інформування кагарличан щодо необхідності легального працевлаштування

28 01 2020На виконання Доручення Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука у Кагарлицькому районі проводиться робота щодо легальної зайнятості населення. Тож цими днями спеціалістами фінансово-економічного управління ГУ ПФУ у Київській області проведено рейди на ринках, у закладах торгівлі, громадського харчування та сфері послуг міста Кагарлика, під час яких охоплено 34 суб’єкти господарювання.

Спілкуючись з громадянами, фахівці Фонду наголошують на необхідності оформлення трудових відносин. Адже заробітна плата «у конверті» не тільки позбавляє працівника права на соціальний захист, а й створює ряд фінансових проблем для роботодавця – так як штраф за одного нелегального працівника становить 141 690,00 грн. Крім того, мінімальний розмір страхового стажу для отримання пенсії сьогодні – 27 років, він щороку збільшується і до 2028 року становитиме 35 років.

Тож шановні підприємці та наймані працівники! Сплата єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування сьогодні – ваша захищена старість у майбутньому! Пам’ятайте про це!

28 01 2020 228 01 2020 3