Триває інформування громадян про «Е-пенсію»

28 01 2020 428 січня 2020 року заступник начальника Кагарлицького відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян ГУ ПФУ у Київській області Віта Заїка провела зустріч у трудовому колективі КНП КРР «Кагарлицька центральна районна лікарня». Основною темою зустрічі було питання запровадження нової моделі звернення громадян для призначення пенсії в «один дотик».

Під час зустрічі Віта Заїка ознайомила присутніх з сучасними електронними послугами пенсійної служби, поінформувала про широкий спектр можливостей, які вони надають. Зокрема, повідомила, що зареєстровані користувачі веб-порталу Пенсійного фонду України мають змогу переглядати в «особистому кабінеті» персональні дані щодо розміру нарахованого заробітку, суми сплачених внесків та тривалості зарахованого страхового стажу, усіх нарахувань і перерахунків пенсійних виплат. Також детально розповіла про запровадження нової моделі звернення громадян для призначення пенсії в «один дотик» через веб-портал електронних послуг ПФУ.

Також цього дня Віта Заїка провела зустріч в рамках проекту «Школа майбутнього пенсіонера» з представником кадрової служби установи та розповіла про порядок звернення за первинним призначенням пенсії, надала перелік необхідних документів, розповіла про вимоги до довідок про заробітну плату для призначення пенсії. Звернула увагу на необхідність повідомлення органів Пенсійного фонду про обставини, що спричиняють зміну розміру пенсійної виплати або її припинення, зокрема про працевлаштування, звільнення з роботи, зміну місця проживання, акцентувала увагу на можливих помилках при подачі звітності та розповіла про шляхи їх усунення.

28 01 2020 5