Зустріч з безробітними, що перебувають на обліку у Ржищівській філії Київського обласного центру зайнятості

30 01 2020Головний спеціаліст Кагарлицького відділу обслуговування громадян (сервісного центру) Олена Кокодей 29 січня 2020 року провела зустріч з тимчасово непрацюючими громадянами у Ржищівській філії Київського обласного центру зайнятості.

Олена Кокодей розповіла присутнім про зміни у пенсійному законодавстві, надала роз’яснення щодо умов призначення пенсій для різних категорій громадян, зарахування до страхового стажу періодів трудової діяльності, зокрема, перебування на обліку в центрі зайнятості. Звернула увагу безробітних на необхідність офіційного оформлення  трудових відносин та радила уникати пропозицій від недобросовісних роботодавців щодо отримання заробітної плати в «конверті». Учасники зустрічі дізнались про негативні наслідки нелегального працевлаштування, зокрема, про втрату страхового стажу та соціальну незахищеність.

Також фахівець Фонду проінформувала присутніх, як стати користувачем Веб-порталу Пенсійного фонду України, та за його допомогою контролювати свого роботодавця з питань сплати внесків до Пенсійного фонду, отримувати інформацію про новини в пенсійному законодавстві та іншу корисну інформацію. Окрім того, повідомила про запровадження нової моделі звернення громадян для призначення пенсії в «один дотик» через веб-портал електронних послуг ПФУ

Наприкінці зустрічі присутнім були надані відповіді на запитання, а також інформаційні матеріали.

30 01 2020 230 03 2020 3