Продовжуємо інформувати громадян про «Е-пенсію»

30 01 2020 4Заступник начальника Кагарлицького відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян ГУ ПФУ у Київській області Віта Заїка 30 січня 2020 року провела зустріч у трудовому колективі ПРАТ «Кагма». Основною темою зустрічі було питання запровадження нової моделі звернення громадян для призначення пенсії в «один дотик».

Віта Заїка ознайомила присутніх з сучасними електронними сервісами пенсійної служби, поінформувала про широкий спектр можливостей, які вони надають. Зокрема, повідомила, що зареєстровані користувачі веб-порталу Пенсійного фонду України мають змогу переглядати в «особистому кабінеті» персональні дані щодо розміру нарахованого заробітку, суми сплачених внесків та тривалості зарахованого страхового стажу, усіх нарахувань і перерахунків пенсійних виплат. Також детально зупинилася щодо запровадження нової моделі звернення громадян для призначення пенсії в «один дотик» через веб-портал електронних послуг ПФУ.

Також Віта Заїка провела зустріч в рамках проекту «Школа майбутнього пенсіонера» з економістом з праці підприємства та розповіла їй про порядок звернення за первинним призначенням пенсії, надала перелік необхідних документів, зосередила увагу на вимогах щодо оформлення довідок про заробітну плату для призначення пенсії. Наголосила на необхідності повідомлення органів Пенсійного фонду про обставини, що спричиняють зміну розміру пенсійної виплати або її припинення, зокрема про працевлаштування, звільнення з роботи, зміну місця проживання, акцентувала увагу на можливих помилках при подачі звітності та розповіла про шляхи їх усунення.

30 01 2020 5