Приймаємо громадян за місцем їх проживання

30 01 2020 6Заступник начальника Кагарлицького відділу обслуговування громадян (сервісного центру) Віта Заїка з метою інформування населення та надання послуг Фонду у найвіддаленіших куточках Кагарлицького району 30 січня 2020 року провела виїзний прийом громадян для мешканців села Переселення.

В ході зустрічі з громадянами фахівець фонду розповіла про перерахунки пенсій у 2019 та 2020 році, надала роз’яснення щодо механізму нарахування пенсійних виплат, виділила основні показники, які впливають на розмір пенсії.

Також повідомила про запровадження Пенсійним фондом України нового електронного сервісу «е-пенсія», який дозволяє подати заяву на призначення або перерахунок пенсії, не відвідуючи територіальні органи Фонду, зареєструвавшись користувачем Веб-порталу ПФУ.

30 01 2020 7