Виїзний прийом громадян у с. Мирівка

06 02 202005 лютого 2020 року керівник апарату Кагарлицької РДА Людмила Демиденко за участю начальника Кагарлицького відділу обслуговування громадян (сервісного центру) ГУ ПФУ у Київській області Світлани Трохименко та начальника УСЗН Кагарлицької РДА Оксани Дячок провела черговий виїзний прийом для мешканців села Мирівка.

В ході зустрічі з жителями Мирівки фахівець фонду надала кваліфіковані відповіді на запитання громадян, зокрема розповіла про перерахунки пенсій у 2019 та 2020 році, надала роз’яснення щодо механізму нарахування пенсійних виплат, виділила основні показники, які впливають на розмір пенсії. Повідомила про запровадження Пенсійним фондом України нового електронного сервісу «е-пенсія», який дозволяє подати заяву на призначення або перерахунок пенсії не відвідуючи територіальні органи фонду.