Спільні наради щодо здійснення контролю за додержанням законодавства про працю з питань легалізації зайнятості та виплати заробітної плати

14 02 2020На виконання доручення Голови Київської обласної державної адміністрації про організацію роботи з виконання доручення Прем’єр – міністра України від 22.01.2020 № 2313/0/1-20 щодо здійснення контролю за додержанням законодавства про працю з питань легалізації зайнятості та виплати заробітної плати 10 лютого 2020 року проведено спільні наради в Кагарлицькій районній державній адміністрації та виконкомі Ржищівської міської ради.

У нарадах прийняли участь представники Державної податкової служби, Кагарлицької районної державної адміністрації, виконкому Ржищівської міської ради, Кагарлицької районної філії Київського обласного центру зайнятості, Ржищівської міської філії Київського обласного центру зайнятості , управлінь соціального захисту населення та начальник Кагарлицького ВОГ управління Пенсійного фонду України у Київській області Світлана Трохименко.

В ході нарад було надано відповідні завдання керівникам служб щодо ефективного здійснення контролю за додержанням законодавства про працю з питань легалізації зайнятості та виплати заробітної плати.

14 02 2020 2