Виїзний прийом громадян у с. Демівщина

14 02 2020 311 лютого 2020 року в.о. голови Кагарлицької РДА Світлана Синюк за участю начальника Кагарлицького відділу обслуговування громадян (сервісного центру) ГУ ПФУ у Київській області Світлани Трохименко та начальника УСЗН Кагарлицької РДА Оксани Дячок провела черговий виїзний прийом для мешканців села Демівщина.

В ході зустрічі з жителями Демівщини фахівець фонду надала кваліфіковані відповіді на запитання громадян, зокрема розповіла про перерахунки пенсій у 2019 та 2020 році, надала роз’яснення щодо механізму нарахування пенсійних виплат, виділила основні показники, які впливають на розмір пенсії. Повідомила про запровадження Пенсійним фондом України нового електронного сервісу «е-пенсія», який дозволяє подати заяву на призначення або перерахунок пенсії не відвідуючи територіальні органи фонду.