Рекомендуємо отримувати послуги, зокрема з пенсійних питань, дистанційно – за допомогою онлайн сервісів Фонду

27 03 2020Реєструйтесь на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України. В особистому кабінеті є можливість:

- подати заяву про призначення пенсії в “один дотик”, заяву про перерахунок пенсії;

- отримати довідки, достовірність яких підтверджується QR-кодом (форми ОК-5/ОК-7, довідка про розмір пенсії, відомості про виплачену заробітну плату, сплачені на користь особи страхові внески, набутий страховий стаж, інші);

- подати Анкету застрахованої особи для внесення/зміни/уточнення даних в Реєстр(і) застрахованих осіб;

- подати звернення (заяву, скаргу, пропозицію);

- активувати послугу безкоштовного СМС-інформування (щодо призначення/перерахунку пенсії; сплати страхових внесків роботодавцем та страхового стажу особи).

Ми мобільні! Завантажуйте мобільний додаток “Пенсійний фонд” і отримуйте доступ до електронних сервісів Пенсійного фонду України у зручному форматі з мобільних пристроїв (смартфонів та планшетів).

Читайте нашу інформаційну сторінку веб-порталу Пенсійного фонду України. Тут ви можете також подати:

- електронне звернення, відповідно до Закону України «Про звернення громадян», за посиланням: Для громадськості / Звернення громадян / Електронне звернення / Електронне звернення (аплікаційна форма);

- електронний запит на інформацію, відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації”, за посиланням: Для громадськості / Доступ до публічної інформації / Електронний запит на публічну інформацію / Електронний запит на публічну інформацію.

Телефонуйте нам до Кагарлицького відділу обслуговування громадян за номером (04573) 6-12-65 та отримайте відповіді на всі свої запитання. Ми працюємо: з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 17:00.

Бережіть себе та своїх рідних!