Пенсійники Кагарличчини отримали засоби захисту від депутата Київоблради

13 05 2020Під час епідемії коронавірусу працівники  Пенсійного фонду продовжують працювати щоденно у штатному режимі. Добре, що зараз набагато збільшилась кількість дистанційних консультацій пенсіонерів, а саме через дзвінки на «гарячу телефонну лінію». Але є випадки, коли без відвідування сервісного центру мешканцям Кагарличчини не обійтись – це отримання допомоги на поховання чи недоотриманої пенсії, призначення чи перерахунки пенсій, отримання різноманітних довідок, повідомлення про зміну способу виплати пенсії, отримання коду доступу для реєстрації на веб-порталі Пенсійного фонду тощо.

Тож з метою підвищення рівня захищеності працівників Кагарлицького відділу обслуговування громадян в період поширення коронавірусної інфекції, кагарличанин Віталій Карлюк, який є депутатом Київської обласної ради, 12 травня відвідав пенсійників Кагарличчини та передав їм засоби індивідуального захисту, а саме медичні маски, гумові рукавички та антисептики. Навзаєм працівники Фонду щиро подякували Віталію Карлюку та побажали міцного здоров’я.

Адже ситуація, що склалася через пандемію коронавірусу і  введення карантинних обмежень, не повинна перешкоджати фахівцям забезпечувати пенсіонерів всіма необхідними послугами Пенсійного Фонду.

Бережіть себе - збережете Україну!