Виїзний прийом в с. Бурти.

23 7 05 201723 травня 2017 року начальник відділу обслуговування громадян Кагарлицького об’єднаного управління ПФУ Київської області В.В.Заїка провела виїзний прийом громадян у с. Бурти.

Багатьох відвідувачів даного заходу турбували пенсійні питання, а саме щодо проведеного перерахунку пенсій з 1 травня 2017 року, можливості дострокового виходу на пенсію за віком, порядку виплати пенсій в період роботи.

На всі поставлені питання були надані вичерпні відповіді, а Віта Віталіївна зазначила, що працівники ПФУ роблять усе можливе, щоб громадяни не залишалися сам на сам із проблемами, а відчували підтримку та своєчасно отримували належну допомогу. Адже саме це і є першочерговим завданням Фонду згідно Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року. Окрім того, Віта Віталіївна наголосила про можливості отримання консультацій з пенсійних питань за допомогою «гарячої телефонної лінії» та Веб-порталу Пенсійного фонду.

23 8 05 2017