Проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з бухгалтерами підприємств, установ та організацій району

24 2 05 201723 травня 2017 року начальник відділу обслуговування громадян Кагарлицького об’єднаного управління ПФУ Київської області В.В.Заїка провела інформаційно-роз’яснювальну роботу з головним бухгалтером МВКП «Декор» Хоменко В.С. щодо завчасної підготовки документів, необхідних для призначення пенсій згідно ПОРЯДКУ подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України 25.11.2005 р. №22-1.

Метою даного заходу є необхідність проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з особами передпенсійного віку щодо можливості звернення за призначенням пенсій в будь – який час після виникнення права на пенсію, але не раніше ніж за місяць до досягнення пенсійного віку.