Громадська приймальня в с. Шубівка

24 05 2017З метою удосконалення прийому та обслуговування осіб, які звертаються до Кагарлицького об’єднаного управління ПФУ Київської області, враховуючи потребу в подальшій реалізації Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року та усвідомлюючи необхідність надання послуг органами Фонду по місцю проживання громадян через створення віддалених робочих місць, 23 травня 2017 між Кагарлицьким об’єднаним управлінням ПФУ Київської області та сільською радою с. Шубівка Кагарлицького району укладено Угоду про співпрацю. І згідно з цією Угодою сьогодні у с. Шубівка розпочала роботу громадська приймальня, де надаються наступні послуги:

• надання довідкової інформації ( номери телефонів, адреси органів ПФУ, порядок звернень на прийом тощо);
  • попередній запис на прийом до керівництва територіального органу;
  • надання консультацій, роз’яснень щодо застосування законодавства;
  • прийом замовлень на видачу довідок про розмір пенсії, про перебування на обліку, про заробітну плату;
  • видача виготовлених довідок, оригіналів трудових книжок;
  • допомога в заповненні та прийом анкети на виготовлення пенсійного посвідчення;
  • видача пенсійного посвідчення;
  • надання переліку документів, необхідних для призначення (перерахунку) пенсій, допомоги на поховання;
  • прийом документів для проведення попередньої оцінки права особи на призначення пенсії, її перерахунок;
  • прийом заяв щодо: переведення пенсії, виплати пенсії за довіреністю, поновлення виплати пенсії, перерахунку призначених пенсій, виплати недоотриманої пенсії та ін.;
  • забезпечення доступу до електронних сервісів ПФУ, надання допомоги в користуванні ними.

Громадська приймальня працює щосереди з 8:30 до 12:00 за адресою: с. Шубівка, вул. Фалкова, 1а і забезпечуватиме обслуговування громадян с. Шубівка, с. Ліщинка, с. Землянка, с. Расавка, с. Тернівка Кагарлицького району а також с. Фролівка, с. Матвіївка, с. Вікторівка Миронівського району.