Свято останнього дзвоника

26 2 05 2017Яскравим та теплим весняним днем запам’ятається школярам, батькам, вчителям Ставівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 26 травня 2017 року – день, коли для учнів школи пролунав останній дзвоник. Такими ж теплими, як цей день, були й побажання, які лунали на адресу учнів і випускників, для яких цей визначний день став завершальним в їх шкільному житті.

Зі святом останнього дзвоника привітала учнів начальник відділу Кагарлицького об’єднаного управління ПФУ Київської області О.С.Циганок. У щирих напутніх словах вона побажала всім учням завзятості у оволодінні новими знаннями, випускникам – успіхів у майбутньому, вдалих перших кроків у самостійному житті, впевненості в собі, здійснення мрій та сподівань. Висловила сподівання, що незалежно від обраної професії, молоде покоління зробить гідний внесок у розквіт рідного краю. Лунали і слова вдячності учителям та наставникам, які щороку вкладають в учнів усю свою безмежну любов, доброту та частинку душі, і звісно під час виступу Оксана Степанівна вручила нагороди за найкращі досягнення.

26 3 05 201726 4 05 21726 4 05 217