Виїзний прийом у с.Бендюгівка.

02 6 06 20171 червня 2017 року спільно з керівництвом Кагарлицької РДА та УСЗН Кагарлицької РДА начальник відділу Кагарлицького об’єднаного управління ПФУ Київської області О.С.Циганок провели виїзний прийом громадян у с. Бендюгівка. Багатьох відвідувачів даного заходу турбували пенсійні питання, а саме щодо проведеного перерахунку пенсій з 1 травня 2017 року, можливості дострокового виходу на пенсію за віком, порядку виплати пенсій в період роботи.

На всі поставлені питання були надані вичерпні відповіді, а Оксана Степанівна зазначила, що працівники ПФУ роблять усе можливе, щоб громадяни не залишалися сам на сам із проблемами, а відчували підтримку та своєчасно отримували належну допомогу. Адже саме це і є першочерговим завданням Фонду згідно Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року. Окрім того, Оксана Степанівна наголосила про можливості отримання консультацій з пенсійних питань за допомогою «гарячої телефонної лінії» та Веб-порталу Пенсійного фонду.