На виїзний прийом до теперішніх та майбутніх пенсіонерів Кагарличчини.

0021 7 06 20172 червня 2017 року начальник відділу обслуговування громадян Кагарлицького об’єднаного управління ПФУ Київської області В.В.Заїка провела виїзний прийом громадян у с. Шпендівка. Жителі населеного пункту запитували щодо умов підвищення пенсійних виплат у травні місяці - це перерахунки мінімального розміру пенсій за віком та надбавки за понаднормативний стаж непрацюючим пенсіонерам, умови призначення пенсії багатодітним матерям.

Також мешканців села цікавили питання порядку обчислення страхового стажу. Було висвітлено питання щодо легалізації заробітної плати, добровільної участі в загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванні. Для розширення знань з пенсійної тематики присутнім було рекомендовано використовувати електронний ресурс веб-порталу Пенсійного фонду України. Наприкінці зустрічі було надано вичерпні та змістовні відповіді на всі запитання громадян та розповсюджено буклети з пенсійної тематики.