Зустріч в трудовому колективі Відділу культури і туризму Кагарлицької РДА

08 4 06 20178 червня 2017 року начальник відділу обслуговування громадян Кагарлицького об’єднаного управління ПФУ Київської області В.В.Заїка та заступник начальника фінансово-економічного відділу Н.В.Геращенко відвідали колектив Відділу культури і туризму Кагарлицької РДА. Під час зустрічі Віта Віталіївна ознайомила присутніх з переліком документів, необхідних для призначення пенсії, розповіла про перерахунок пенсій у зв'язку зі збільшенням прожиткового мінімуму для непрацездатних громадян відповідно до Закону України "Про Державний бюджет на 2017 рік" з 01.05.2017 року.

Також в ході зустрічі порушувались питання перерахунку пенсії в разі працевлаштування чи звільнення пенсіонерів. Наталія Василівна розповіла про нововведення, які передбачає пенсійна реформа та ознайомила присутніх із Стратегією модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року, а саме про надання послуг органами Фонду до місць проживання громадян (обслуговування на рівні об’єднаних територіальних громад, центрах надання адміністративних послуг, «прозорих офісах», тощо). Звернули особливу увагу на ще одне з найактуальніших проблем сьогодення – це питання легалізації трудових відносин та зайнятості населення. На всі поставлені запитання були надані вичерпні відповіді. Окрім того, працівникам повідомили про можливості отримання консультацій з пенсійних питань за допомогою «гарячої телефонної лінії» та Веб-порталу Пенсійного фонду.

08 5 06 2017