Виїзний прийом громадян у с. Зікрачі.

18 01 2018Наближення послуг Пенсійного фонду до місця проживання мешканців віддалених територій – одна з вимог Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року, над реалізацією якої працює Кагарлицьке об'єднане управління Пенсійного фонду України.

Тож 16 січня 2018 року начальник Кагарлицького відділу обслуговування громадян Віта Заїка провела виїзний прийом громадян у селі Зікрачі Кагарлицького району.

В ході зустрічі начальник відділу відповіла на ряд питань: щодо основних аспектів пенсійної реформи в Україні з 1 жовтня 2017 року, механізму обчислення пенсії та наявність необхідного страхового стажу при виході на пенсію. Вона пояснила, що на розмір пенсії впливають три індивідуальні показники пенсіонера: тривалість страхового стажу, індивідуальний коефіцієнт заробітної плати та показник середньої зарплати по Україні за попередні три роки.

Також з громадянами проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо можливостей при користуванні веб-порталом Пенсійного фонду та передплати газети «Пенсійний кур’єр».

Додаткова інформація