Заходи з нагоди Дня Соборності.

22 8 01 2018Щорічно, 22 січня, на честь проголошення возз'єднання Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки в Україні відзначають День соборності. З цієї нагоди працівники Кагарлицького об’єднаного управління ПФУ на чолі з керівником взяли участь у заході, що відбувся у великому залі Кагарлицької РДА.

З вітальним словом звернувся до присутніх голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов. Він зазначив, що День Соборності дуже важливий для нашої країни, і звісно ця подія як ніколи актуальна сьогодні через тривалу АТО на сході країни. Окрім того, Іван Семцов згадав про ще одну подію минулого – битву під Крутами. Присутні вшанували всіх загиблих Героїв України хвилиною мовчання.

Також у виконанні вихованців школи мистецтв звучали патріотичні українські пісні та було покладено квіти до пам’ятників Тарасу Шевченку та Героїв Небесної Сотні.

22 7 01 2018