Виїзний прийом громадян у с. Владиславка Миронівського району.

24 3 01 201823 січня 2018 року відповідно до затвердженого графіку особистого виїзного прийому громадян керівництвом управління начальник Кагарлицького об’єднаного управління ПФУ Світлана Трохименко провела виїзний прийом у с. Владиславка Миронівського району. На прийом звернулось 5 осіб.

Питання пенсіонерів стосувались законодавчої бази проведення перерахунку пенсій, можливості збільшення розміру пенсійних виплат з урахуванням стажу роботи за пільговими списками. Також присутніх цікавило питання механізму осучаснення пенсій.

Світлана Трохименко надала детальні відповіді на запитання присутніх, зазначила про можливість отримати консультації за допомогою діючих «гарячих» телефонних ліній управління, а також провела роз’яснювальну роботу щодо популяризації відомчої газети «Пенсійний кур’єр» та переваги користування веб-порталом ПФУ.